Діти сайт для батьків.
Smart Kids - дитячий центр розвитку

Smart Kids - дитячий центр розвитку

Програма нашого центру є унікальною!
Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний обєм знань і тематик подається в ігровій формі.
Дитинка навчається граючись. Адже саме мова гри і казки є доступна і зрозуміла для кожної дитини.

Адреса:
м. Львів, вул. Варшавська, 35-а
тел.: (068) 256 65 50
https://www.facebook.com/smartkidslviv/ https://www.instagram.com/smartkidslviv_/
Електронна пошта: smartkidslviv@gmail.com
Сайт: smart-kids.com.ua

Батьки прагнуть дати все необхідне своїй дитині для того, щоб вона виросла здоровою, щасливою та успішною! На кожному етапі розвитку, виникають нові потреби і можливості.  А ми створюємо умови для їх розкриття.

Програма нашого центру є унікальною! Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний об’єм знань і тематик подається в ігровій формі.  Адже саме мова гри і казки є доступна і зрозуміла для кожної дитини.

При цьому кожна ігрова вправа розвиває дитячу пам'ять, увагу, уяву, мислення, тобто всі розумові процеси. Нашою метою є не просто навчити Вашу дитину чомусь новому, а й пробудити у ній жагу нових знань і вміння ними користуватись.

Ми піклуємось про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг нашого закладу, і аж до шкільної парти!

А поки Ваша дитина навчається, Ви може провести час з користю для себе! Ми відкрили простір краси та здоров’я для батьків. На Вас чекають послуги масажиста, косметолога і спеціаліста з лазерної епіляції.

Усі фахівці - дипломовані спеціалісти і з величезним  досвідом роботи. Вони проконсультують  і порадять індивідуальні процедури з урахуванням Ваших побажань і потреб.
 
Наша адреса:
м. Львів, вул. Варшавська, 35а
тел.: +380 (68) 256 65 50
 
Ми пропонуємо:
розвиваючі заняття від 1,5 року;
підготовка до школи;
заняття з логопедом;
заняття з психологом;
групові та індивідуальні заняття з англійської мови;
послуги краси та здоров’я для батьків.
 Заняття із загального розвитку для діток від 1,5 року
На заняттях із розвитку дітки ознайомлюються з всіма темами згідно віку. Щоразу тренують моторику, завдяки пальчиковій гімнастиці та поробох, які виготовляють самостійно. У цю програму ми включили окремий блок на тему «дружилка», де вони вчяться комунікувати один з одним.

У програму входять руханки і фізкульт-хвилинки, на яких дітки зміцнюють м’язовий тонус, відпочивають та мають змогу вивільнити накопичену енергію.
     
 Підготовка до школи
Нашим основним завданням є навчити дитину вчитися.
Заняття включає в себе уроки математики, логіки, читання, письма, творчості. Ми забезпечимо високий рівень готовності дитини до школи. По закінченню курсу діти будуть рахувати у межах ста, ознайомляться з багатьма математичними хитрощами, навчаться вирішувати різноманітні логічні завдання.

Невеликі групи дають можливість індивідуального підходу до кожної дитини. А шкільна атмосфера формує у діток реальні уявлення про організацію шкільного життя, адаптує їх до нього. Наші викладачі є не лише фахівцями своєї справи, а й люди, які просто не вміють жити без своєї роботи!
 
Заняття з логопедом
Формування мови – тривалий і складний процес. Батьки повинні вчасно звернути увагу на те, як говорить їх дитина. Засвоєння правильної мови – необхідна умова для оволодіння грамотою і навчання в школі. До того ж неправильна мова призводить до труднощів у спілкуванні з однолітками, діти соромляться, комплексують.
 
 
Заняття з психологом
Кваліфікований психолог допоможе подолати труднощі у стосунках із дитиною, знайти підхід саме до Неї! Навчить як не конфліктувати, а домовлятися! Як зробити Вашу дитину організованою і комунікабельною, відкритою до світу і обережною до небезпек.
 
Заняття з англійської мови
Іноземна мова дедалі наполегливіше входить у наше життя, а відтак знання іноземних мов стає потребою часу. . Вивчення іноземної мови у групі або під час індивідуальних занять не лише розвине мовленнєві здібності дитини, а й створить передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами, виховає толерантне ставлення до носіїв інших культур.
 
Простір краси та здоров’я
На  Вас чекають послуги масажиста, косметолога і спеціаліста з лазерної епіляції. Усе обладнання сертифіковане  і унікальне, найкраща остання модель 2019 р. Фахівці дипломовані і з величезним  досвідом роботи. Ви можете з насолодою і користю проводити час поки Ваша дитина знаходиться на заняттях.
 
Послуги косметолога:
Консультація фахівця;
Мезотерапія;
Гідропілінг;
Мікротокова терапія;
Ультрафонофорез;
Ботулінотерапія;
Очищаючий догляд обличчя;
Міофасціальний масаж;
Поверхневі та середні пілінги обличчя.

Послуги масажиста:
Корекція фігури;
Антицелюлітний масаж;
Медовий масаж;
Класичний масаж;
Лікувальний масаж;
Спортивний масаж;
Розслабляючий масаж;
Масаж шийно-комірцевої зони;
Масаж в 4 руки.
 
Послуги з лазерної епіляції:
Будь-яка зона тіла.
 
В наш час, коли шалений темп  життя диктує свої справила, так добре що з’явилось місце де кожна людина може отримати піклування і догляд . Ми чекаємо саме на Вас.


 
Переглядів сьогодні: 3
Переглядів всього: 4724
Рекомендуємо