Діти сайт для батьків.
Ерудит - приватна школа

Ерудит - приватна школа

Приватна школа Ерудит - ліцензований навчальний заклад з видачею атестатів державного зразка. Освіта, виховання, соціалізація, догляд та якісне оточення для дитини, сформоване на позитивних сприйняттях.

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 95а
тел.: (096) 243-24-65 та (067) 672-55-71
https://www.facebook.com/erudyt/
Електронна пошта: erudyt@i.ua
Сайт: erudyt.orgВ чому ж основні переваги школи Ерудит?
Невелика кількість учнів у класах, чи уважні вчителі?
  • Досвід, 20 років
  • Якісне середовище
  • Рівень знань
  • Виховання, соціалізація
  • Навчальні програми
  • Довезення до школи і додому Досвід.

20 рік успішної діяльності. Стопя‘тсот ситуацій і шляхи їхнього вирішення, апробація підходів і відстеження їхньої ефективності, розвиток і покращення з кожним наступним роком, робота над помилками і запобіжники виникнення нових. Так формуютться традиції якості!

Якісне середовище. Вибирають нас, вибираємо ми. Правила та стандарти відіграють немалу роль. Сегмент аудиторії звужується, адже нелегко здійснити вибір на користь структури, де неможливо «порішати», де правила не обговорюються, де твоя дитина не найкрутіша, але і крутішої від твоєї нема. Де форма, замість Гучі-гучі-прада-прада, замість капюшонів на уроках. Де жування гумки-поганий тон, а не прікольно. Де не викличеш вчителя до директора, і там, директор і батько, не запитають, «якого....»? Тож ті, хто вибирає Ерудит, має подібні з нами цінності і переконання, так формується середовище!

Рівень знань, навчання. Якщо дитині, що навчається у приватній школі, потрібні репетитори, треба змінювати школу! Якщо в одинадцятому класі учень, за результатами навчання в приватній школі, не може скласти ЗНО, ви надаремно витрачали гроші попередні десять років. Знання, отримані у школі, це не те, що завчив, здав, забув. Це те, що залишається після всього, що вже забув! Те, чим можна скористатися. Знання, вміння, навички, компетенції. Часто взаємопов‘язані речі, іноді супутні, проте-ніколи не взаємовиключні! Навчання (процес) і навченість (результат) - головні завдання кожної школи, як би не намагались школи вигадати солодкий замінник, щоб прикрити ним прогалини у виконанні основної функції!

Школа Ерудит дає кожній дитині високий рівень знань з усіх заявлених напрямів! Способи виконання - наша професійна таємниця, результат злагодженої роботи команди, корпоративна етика, рівень володіння аудиторією кожного викладача та формування сегменту особистої відповідальності кожного учня! Так формуться база знань!

Виховання, соціалізація. Друга, після навчання, складова діяльності усіх шкіл. (Все інше-додатки!)))) ) . Якість поведінки, контактність, почуття такту, емпатія, цивілізаційні норми та стандарти, рівень мовлення. На практиці це: булінг-«мінус», конфлікти-«мінус», тобто, трапляються, звісно, проте ми їх «завжди розрулюємо» Так формується особистість!

Довезення. Тепер це звуть «трансфер», проте, ми возили діток до школи і додому ще тоді, коли ніхто і не здогадувались про існування такого терміну!))) Вам не треба стояти в заторах, кожного Божого дня, не треба жити з думкою «ой, я не встигаю за дитиною». А ще, дітям дуже подобається їздити автобусами, додаткова розвага!)))

А ще, у нас широкий спектр навчальних та розвивальних програм. З ними можна ознайомитись на сторінці школи Ерудит!Переглядів сьогодні: 3
Переглядів всього: 6040
Рекомендуємо