Діти сайт для батьків.
«Люди приходять до мене за емоціями», - Олена Гусєва


   
  Ця чарівна творча жінка не просто п'ятнадцять років одягає людей, вона отримує чимале задоволення від того, що клієнти у її одязі перевтілюються до невпізнання, подобаються собі і стають щасливішими.
Олена закінчила технологічний університет зі спеціальністю модельєр-конструктор, починала з азів улюбленої справи - шила,  працювала звичайним закрійником, конструктором і впевнено йшла до своєї мрії. 

    Відоме багатьом дизайн-ательє Олени Гусєвої розраховане на замовників з середніми статками, адже одяг, пошитий тут може дозволити собі фактично кожен. А перевагою вбрання від цього дизайнера – є його ексклюзивність та використання натуральних тканин. Нещодавно новим напрямком роботи ательє стало створення ТМ GussevaKIDS - модного, стильного та зручного дитячого одягу.


     -- Що вас підштовхнуло до створення колекцій для дітей? 

     -- Спочатку ательє працювало лише на індивідуальні замовлення переважно для дорослих, з часом почали співробітництво і з кооперативними клієнтами: одяг для персоналу готелів, магазинів,ресторанів, сценічне вбрання тощо. Окрім основної роботи, захотілося створювати щось для душі. Мені завжди було цікаво працювати з дітьми. Від спілкування з малюками  просто шаленію у доброму значенні цього слова!


     Ідея Gusseva kids зародилася рік тому. Але по-справжньому почала її втілювати у життя, коли сім місяців тому народився мій син, це був своєрідний поштовх для мене, знак зверху – навіщо відкладаю і не продовжую. Тому активно взялася до створення того вбрання, яке вже давно задумала.

     Ми працюємо з дітьми віком від півтора року і десь до 12-14 років. Шиємо одяг з якісних тканин (Польща, Німеччина, Туреччина), обов’язково з бавовняною підкладкою. Вже випустили наступні колекції: «одяг для школи», «сіра колекція осінь/зима 18». Зараз на піку моди сірий колір. Тому саме така назва колекцііу – «сіра», до сірого додаю квіти, розчиняю неяскравий колір. Розрахована для дівчаток від чотирьох до десяти років. Це зокрема теплі сукні ( трикотаж з ангорою), оздобою йде штучне хутро, для хлопчиків – в одязі переважає трикотаж 

      На виході новорічна колекція «Новорічні принцеси». Це буде капсульна колекція (базовий комплект речей, витриманий в певному стилі, колірній гамі чи орієнтований на носіння в конкретних ситуаціях).  ЇЇ особливістю буде поєднання у вбранні пір’я як оздоби з тканиною-фатином, ошатні сукні буде доповнювати кардиган з кашеміру.

 

     -- У чому особливість модного бренду Gusseva kids? На що вашим майбутнім клієнтам насамперед варто звернути увагу?

     -- Я давно вже для себе зауважила, що у наших крамницях дитячого одягу майже немає такого одягу, який би можна було між собою добирати, комплектувати,компонувати між собою. Все, як правило, існує якось окремо. Сукня в одному магазині, пальто в другому, шапка в третьому. Моя ідея полягає у тому, щоб кожна мама могла, придбавши вбрання з нашої колекції, покласти п’ять-шість речей у шафу для того, щоб її дитина цілий сезон сама одягалася, не залежно від того, скільки їй років – два чи чотирнадцять. Аби окремі елементи одягу між собою були пов’язані і пасували одне до одного, а дитині у ньому було зручно і затишно. 
     Це задумувалося насамперед для зайнятих мам, котрі багато працюють і мають мало часу на крамниці. 
 
     До речі, такі колекції є, але в дорогих брендах. Натомість наш одяг доступний за ціною -- від трьохсот гривень і далі. Наш одяг можна придбати в інтернет-магазині, або прийти до нас в ательє – роздивитися, торкнутися, поміряти.


  

     -- Як ви створюєте свої колекції? Що вас надихає? 

    -- Отримую задоволення від того, що я дизайнер. Люблю людей! Люблю свою працю! І звідти найбільше натхнення. Ще мене в моій роботі  дуже підтримує мій чоловік, адже це сімейний бізнес. Як виглядає сам процес? Спочатку виникає ідея створити щось, я її можу «виношувати» довго, аж поки не уявлю собі картину повністю. А тоді сідаю і півдня мене ніхто не бачить -- малюю, малюю, малюю. Потім вибираю з тих, наприклад, двадцяти рисунків найбільш вдалі  і які мали б бути найбільш рентабельними. Був період, коли я постійно усюди ходила з записником і малювала моделі.
     Дуже важливою для нас є реакція самих дітей на те чи інше вбрання.


 

      -- Відчувається, що ви захоплені не лише своєю працею, але й по-справжньому дорожите своїми клієнтами. 

      -- Безумовно. Як відомо, одяг – це спосіб самовираження У кожному вбранні – ти особлива, в джинсах одна, в костюмі чи сукні інша. Сама людина міняється. У мене бувають клієнти, які кажуть: хочу саме таку сукню, а я вгадую: ти напевно закохалася. Тому що кожен такий поклик щось за собою несе. Хотіти це одне, а прийти і сказати – поший, це вже дія.  
     Люди приходять до нас за емоціями, їм потрібен не одяг як одяг, а відчуття,  які їм дає це вбрання. Думаю, що вони ці емоції беруть і від мене. 

     Я мріяла одягати людей з самого дитинства.  А найбільшу насолоду від праці отримую, коли бачу свого клієнта, одягненого у мій одяг і його задоволені захоплені очі у дзеркалі, коли він себе оглядає. Це такий щасливий погляд задоволеної людини. 

 

Чекаємо маленьких модників за адресою: м.Львів, вул.Литвиненка, 3
дизайн-ательє Олени Гусєвої або в інтернет-магазині https://gussevakids.com/Дата публікації: 14.11.2017
Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 4279
Рекомендуємо